catering dietetyczny

catering dietetyczny grand łeba

 

Nie masz czasu na zdrowe gotowanie? Nie szkodzi. My mamy czas i wiedzę, jak skomponować optymalną dietę. 

Aby dbać o prawidłową gospodarkę żywieniową oraz funkcjonowanie naszego organizmu powinniśmy  regularnie dziennie przyjmować 5 posiłków co 3h dopasowanych do naszego trybu życia. Catering dietetyczny Grand Łeba to kompletny zestaw dań.

Wybierasz jeden z proponowanych przez nas programów diet w zależności od Twojego zapotrzebowania. Możesz wybrać również jedną z diet specjalistycznych, skonsultować się z naszym dietetykiem, przedstawić cel, który chcesz osiągnąć, preferencje, swoje nawyki i styl życia. Dzięki temu będziemy mogli dodatkowo doradzić w wyborze idealnego programu dla Ciebie.

Nasz dietetyk jest do Twojej dyspozycji. W każdą środę od godziny 17.:00 zapraszamy na bezpłatne spotkania ze specjalistą, który pomoże dobrać indywidualną dietę na podstawie analizy składu masy ciała certyfikowanym sprzętem metodą bioimpedancji elektrycznej.

Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 rodzajów diet:    

Dieta Life Fit

zgodna z aktualnymi normami Instytutu Żywności i Żywienia i Światowej Organizacji Zdrowia. Łączny odchudzanie z doskonałym samopoczuciem. To idealne rozwiązanie, aby zrobić pierwszy krok w kierunki zmiany stylu życia na zdrowszy.

Dostępne kaloryczności: 1200  1500  1800   2000

Slim Fit 

marzy Ci się idealna figura w którkim czasie? Dieta Slim Fit to doskonała recepta na skuteczną i trwałą redukcję masy ciała bazującą na założeniach najnowszej Piramidy Żywienia IŻŻ.

Dostępne kaloryczności: 1000 1200  1500

Gluten Free

bazująca na produktach rekomendowanych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej. Mamy świadomość, że życie z celiakią i nietolerancją glutenu może być uciązliwe, dlatego stworzyliśmy dietę dopasowaną do Twoich potrzeb, eliminując produkty zawierające gluten.

Dostępne kaloryczności: 1200  1500  1800  2000

 

Lactose Free

to dieta eliminująca nabiał przy jednoczesnej gwarancji odpowiedniej ilości produktów bogatych w wapń i białko.

Dostępne kaloryczności: 1200  1500  1800  2000

Active 

Aktywnie uprawiasz sport? Twój organizmy potrzebuje większej dawki substancji odżywczych. W związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie dietę uzupełniającą zwiększone zużycie witamin i składników mineralnych.

Dostępne kaloryczności: 1500  1800  2000

Dieta Montignaca, oparta o indeks glikemiczny

chcesz wykluczyć z diety produkty o wysokim indeksie glikemicznym oraz zastosować profilaktykę żywieniową w związku z cukrzycą, insulinoopornością, chorobami serca, czy nowotworami?

Skorzystaj z naszej diety z niskim IG.

 

Dostępne kaloryczności 1500  1800  2000

 

 

Koszt przy zamówieniu diety na tydzień: 55 zł/dzień

Koszt przy zamówieniu diety na miesiąc:  50 zł/dzień

 

INFORMACJA:

Każdy zestaw składa się z 5 posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Cena zestawu posiłków obejmuje dostawę jeżeli Twój adres znajduje się w bezpłatnej strefie dostaw. Dietę możesz zamówić na 5 lub 7 dni w tygodniu. Zamówienie możesz rozpocząć w dowolnym dniu tygodnia, to Ty decydujesz, czy zamówisz na tydzień, czy miesiąc. Ze względu na osiągane efekty zalecamy zamówienia na 7 dni w tygodniu. Warunkiem realizacji zamówienia jest zapłata za zamówienie przelewem na podane niżej konto oraz przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu do godziny 11:00 w dniu roboczym poprzedzającym dostawę lub gotówką bezpośrednio w recepcji Grand Łeba.

 

PŁATNOŚĆ:

dane do przelewu:

Łeba Park s.c

ul. Kolonijna 24

84-360 Nowęcin

konto Pekao S.A.: 03 1240 5790 1111 0000 5507 9266

W tytule przelewu proszę wpisać Imię, Nazwisko oraz stosowaną dietę.

Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie pod numerem telefonu 723-724-884

DOSTAWA:

posiłki można odbierać osobiście w Restauracji For You w Grand Łeba, istnieje również możliwość dowozu (do 10 km bezpłatnie).